O nas - Strona lipiec 2018

Przejdź do treści
Nowoczesny dom opieki nad osobami starszymi zaprasza!  
Wierzymy, że starość to piękny okres życia, jednak pod warunkiem, że opieka nad osobami starszymi jest sprawowana w profesjonalny sposób. Nasz Dom Seniora mieszczący się w województwie lubelskim powstał, ponieważ dostrzegliśmy potrzebę stworzenia przytulnego, komfortowego miejsca i zarazem nowoczesnego domu opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi oraz przewlekle chorymi. W swoją pracę codziennie wkładamy całe serce, a żaden z naszych Podopiecznych nie jest dla nas anonimową osobą. Gwarantujemy przyjazną i ciepłą atmosferę oraz to, że zaopiekujemy się Twoimi bliskimi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad seniorami.
   
Niepubliczne domy opieki zyskały w ostatnim czasie na popularności. Nic dziwnego, to bowiem bardzo dobrze wyposażone miejsca, które zatrudniają specjalistyczną i oddaną swojej pracy kadrę. Nasz prywatny dom opieki w województwie lubelskim to nowy budynek o powierzchni użytkowej 1600 m2, który posiada przejrzysty i przyjazny rozkład pomieszczeń. Wyposażyliśmy nasz Dom Seniora w gabinet lekarski, pokój pielęgniarek, pokój pobytu dziennego z dużym tarasem, salę terapii zajęciowej, salę rehabilitacyjną, bibliotekę, jadalnię oraz miejsca do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Pomieszczania wspólnie użytkowane znajdują się w centralnej części budynku. Do dyspozycji naszych Podopiecznych pozostaje 20 przestronnych pokoi o najwyższym standardzie z własnymi łazienkami, Internetem, systemem przywoławczym oraz systemem przeciwpożarowym.
 
Zaopiekujemy się Twoimi bliskimi
 
Nasz dom opieki to miejsce przyjazne także dla niepełnosprawnych. W związku z tym wszystkie pomieszczenia w budynku przystosowane są dla osób starszych i niepełnosprawnych, a jego otoczenie i park nie mają barier architektonicznych. Korytarze wyposażone są w system oświetlenia nocnego. Prowadzimy nowoczesny dom opieki nad osobami starszymi, a więc obiekt posiada zainstalowany system monitoringu: wewnętrzny – ciągów komunikacyjnych i zewnętrzny – całego budynku. Teren wokół budynku i park są ogrodzone. Całoroczny komfort termiczny zapewnia nam ogrzewanie podłogowe zasilane przez pompy ciepła z pionowym źródłem zasilania.
           Nasz Dom to nowy budynek o powierzchni użytkowej 1600m2, o przejrzystym i przyjaznym rozkładzie pomieszczeń.
Gabinet lekarski, pokój pielęgniarek, pomieszczania wspólnie użytkowane znajdują się w centralnej części budynku.
Oferujemy 20 przestronnych pokoi o najwyższym standardzie z własnymi łazienkami, TV, internetem, systemem przeciwpożarowym, jadalnię, pokój pobytu dziennego z dużym tarasem, salę terapii zajęciowej, salę rehabilitacyjną, bibliotekę, miejscami do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
           Wszystkie pomieszczenia w budynku przystosowane są dla osób starszych i niepełnosprawnych, a jego otoczenie i park nie mają barier architektonicznych. Korytarze wyposażone są w system oświetlenia nocnego.
         Teren wokół budynku i park są ogrodzone.
Całoroczny komfort termiczny zapewnia nam ogrzewanie podłogowe zasilane przez pompy ciepła z pionowym źródłem zasilania.  


Administrator strony: Szczurek Wojciech - kubawoj@hot.pl /697-527-808/
Wróć do spisu treści