Idea - Strona lipiec 2018

Przejdź do treści
Opieka i rehabilitacjaprywatny Dom Opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi “A w sercu maj”
 
Nasz Dom Opieki otwarty jest na wszystkich potrzebujących. Przystosowaliśmy go dla niepełnosprawnych, przewlekle chorych, a także samotnych, którzy nie chcą przeżyć ostatnich lat swojego życia w pustym domu. Godne, komfortowe warunki nie powinny być traktowane jako coś nieosiągalnego. Starość nie musi przecież oznaczać samotności czy czekania. I choć czasem ciało zawodzi, to młodość w sercu pozwala na aktywność, rozwój w każdym wieku – jeżeli tylko ma się wokół siebie ludzi życzliwych, nastawionych na tworzenie odpowiednich warunków pozwalających na realizację tych marzeń.

 
Dom Opieki w Woli Czołnowskiej – rejon Puław, Lublina i okolic
 

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu opieki nad osobami chorymi i starszymi. Dom Seniora “A w sercu maj” tworzony jest przez wielopokoleniową rodzinę. Powstał z myślą o wszystkich osobach w podeszłym wieku, którym chcemy zapewnić wygodę i bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który tworzy  ciepłą, domową atmosferę dla wszystkich Pensjonariuszy.
 
  Nasz priorytet? Szacunek do drugiego człowieka
 
Chcemy, aby mieszkańcy Domu Opieki “A w sercu maj” zawsze byli uśmiechnięci, czuli się dobrze, miło spędzali czas, robiąc to, co kochają. My zadbamy o ich zdrowie: ustalimy indywidualną dietę, oprócz podstawowej opieki zdrowotnej zapewnimy badania diagnostyczne oraz konsultacje u specjalistów, a także zajęcia rehabilitacyjne. Opiekę medyczną, również poszpitalną, zapewniamy niezależnie od stanu zdrowia. Gwarantujemy leczenie farmakologiczne czy pomoc zabiegowo-opatrunkową. Zawsze służymy radą, rozmową, wsparciem – po to, żeby Pensjonariusze mogli korzystać w pełni z życia – rozmawiać, spacerować, aktywnie spędzać czas na tym, co sprawia im przyjemność, a bliscy byli spokojni, że ich rodzice czy krewni są w dobrym miejscu i pod troskliwą opieką.
Administrator strony: Szczurek Wojciech - kubawoj@hot.pl /697-527-808/
Wróć do spisu treści